+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Українська Асоціація скрапленого газу формує делегацію з України на 32-ий Всесвітній форум LPG

Українська Асоціація скрапленого газу формує делегацію з України на 32-ий Всесвітній форум LPG та Європейський конгрес, який відбудеться 23 – 26 вересня у місті Амстердам, Нідерланди.

32-й Всесвітній форум LPG і Європейський конгрес мають цінність для учасників, експонентів і відвідувачів. Він поєднає в собі найкращі аспекти Всесвітнього форуму LPG і Європейського конгресу, які є щорічними заходами, об'єднаних в одну унікальну конференцію і виставку LPG.

Всесвітній форум LPG - безумовно, головна глобальна подія в календарі LPG. Щорічно подорожуючи по всьому світу, ця впливова подія об'єднує не тільки конференцію високого рівня та велику виставку, але й спеціальні менші саміти та динамічі події, які охоплюють всю галузь.

Європейський Конгрес LPG є основною щорічною подією для галузі скрапленого газу в Європі. Він об'єднує компанії з усього світу, що представляють весь ланцюжок поставок зрідженого газу, і демонструє найбільш інноваційні продукти - завдяки дводенній конференції високого рівня і ефектним соціальним заходам для учасників мережі.

Окрім відвідування заходів, що готують Світова та Європейська Асоціації, УАСГ планує проведення власної презентації– конференції «Ера нових можливостей» для делегатів України та запрошених гостей форуму. Відбудуться виступи Самуеля Маубанка - Генерального директора Liquid Gas Europe, Станіслава   Батраченко- Генерального директора Української Асоціації скрапленого газу ULPGA, Сергія Федоренко, директора з комерційних питань АТ"Укргазвидобування".

Програма перебування делегації дуже насичена. Учасники матимуть змогу відвідати конференцію «Енергія в перехідному періоді» , Технологічну конференцію GTC чи LPG4DEV summit, головну виставку форуму. Також Асоціація УАСГ готує цікаву та насичену екскурсійну програму по визначним та видовищним місцям Амстердама.

Приєднуйтесь до нас! Чекаємо зустрічі в Амстердамі!

Зареєструватись: НАТИСНІТЬ ТУТ

LPG – безпечний, універсальний, доступний