+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

LPG в агросекторі

LPG пропонує іноваційне та ефективне рішення, адаптоване до потреб українського сільського господарства. На відміну від інших енергій, їх використання є чистим та не производить до утворення відходів або часток в повітрі, на землі чи на рослинах. Легко транспортується, їх можна використовувати на всй території країни. Це ефективне рішення для задоволення енергетичних потреб сільськогосподарських спеціалістів. Їх застосування численні: опалення теплиць та тваринницьких приміщень, сушка зернових та фруктів, прополка, видалення бур'янів обо, навіть, дезинфекція грунту.

 Доступний  LPG пропонують переваги гнучкого та автономного газового рішення операторам, часто віддалених від мереж природнрго газу.

 Вони дозволяють точно регулювати температуру та підтримувати рівномірну якість тепла протягом всього року.

 Стосовно довкілля, при їх спалюванні  утворюються практично лише CO 2  та водяна пара. Він практично не утворює оксидів азоту, твердих часток, сажі або жирних парів. Розчини бутану та пропану можуть знизити викиди СО2 і забруднюючих речовин в порвнянні з іншими видами енергії, такими як мазут, і зберегти якість виробництва і сільськогосподарське середовище.

СУШКА ЗЕРНОВИХ

Для сушіння або зневоднення злаків і фруктів потрібна висока потреба в енергії протягом дуже коротких періодів, пов'язаних з порами року.
Зберігання зерна в силосах вимагає контролю і регулювання вмісту вологи, щоб уникнути ризику нагрівання і ферментації зернових.
Бутан і пропан є енергоефективними для підтримки оптимальних умов сушіння.
Чистота згоряння дозволяє зберегти якість продукції.

ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ГРУНТІВ


Пропан також можна використовувати для дезінфекції грунту за допомогою теплових рамп.

У разі ґрунтових підлог знезераження можливе на глибину до 10 см і взагалі уникає використання хімікатів.

ПРОПОЛКА ТА ВИДАЛЕННЯ БУР'ЯНІВ

Пропан є альтернативою пестицидів і хімічних речовин, який є більш екологічно чистими. Його використання дозволяє обмежити випаровування, що міститься в грунті, зберігаючи при цьому бактерії, необхідні длія гарного розвитку рослин.
Терміічна прополка полягає в тому, щоб викликати тепловий шок в цільових рослинах, не спалюючи їх. Під впливом дуже сильної спеки цільові рослини висихають через кілька днів до самого кореня. На відміну від хімічних продуктів, прополка не забруднює грунт та не робить шкідливого впливу на здоров'я і навколишнє середовище. Це відповідний метод для сільськогосподарської діяльності, такої як городництво, садівництво, виноградарство, який зберігає якість подукції без шкідливого впливу на навколишнє середовище.

ОПАЛЕННЯ ПРИМІЩЕННЬ

Обігрів теплиць або інших сільськогосподарських приміщень, є основним завданням, що гарантує оптимальні умови діяльності і врожайності, без шкоди для наколишнього середовища.
Завдяки точному контролю полум'я, пропан дозволяє операторам вадповідно контролювати температуру в своїх приміщеннях.
Пропан забезпечує оптимальне тепло для росту рослин. Нагріввання здійснюється на рівні культур за допомогою циркуляції гарячої води або незалежних генераторів, розміщених на рівні землі, на висоті. Це також допомагає запобігти ризику заморозків.

LPG – безпечний, універсальний, доступний