+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Обладнання для АГЗС, ГНС, ГНП та для всьго сектору LPG

Сторінка в розробці

Автоцистерни VPS (Чехія

Зараз на українському ринку великотоннажних автоцистерн для скрапленого газу представлений самий великий в Чехії виробник газових цистерн – VPS a.s.

Автоцистерни VPS – для оптимальних і безпечних перевезень по шосейних дорогах. Характеризується дуже низькою вагою в повному споряджені без навантаження ( внутрішні перегородки, сонцезахисний кожух і колісні диски виготовлені із алюмінію). Трубопроводи і запірні крани із нержавіючої сталі, які значно подовжують термін експлуатації газовозів. Автоцистерни виготовляються у виконанні:

1) двох- і трьохвісний напівпричіп з об’ємом ємкості від 36.000 до 50.000 літрів, в яких в яких використовуються вісі SAF і дискові гальма для забезпечення безпеки на дорозі.

2) Зміна надбудова з об’ємом ємкості від 13.000 до 32.000 літрів, який установлюється на базі звичайного контейнеровозу і дає можливість формувати міні-склади на будь-яких від-яких відстанях від заводів виробників СВГ.

Транспортна потужність автоцистерн 9-23 тонни скрапленого газу. Виконання автоцистерн і окремих надбудов відповідає вимогам припису ADR про дорожні перевезення небезпечних перевезень. Змінні надбудови установлюються на шасі відомих світових марок, таких як MAN, VOL VO, DAF, IVECO, SCANIA і т. д.

LPG – безпечний, універсальний, доступний