+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Газобалонне обладнання для автомобілів

Виробництво ГБО


Виробництвом газобалонного обладнання в минулі часи займалися в основному італійські та голландські фірми. Перші прославилися доступністю своєї продукції, а другі - комплектами преміум-сегмента. Але коли країни Східної Європи, зокрема Польща, стали складовою частиною Євросоюзу, у них з'явилася можливість брати вигідні кредити під будівництво собственого виробництва. Це і стало поштовхом для народження нових підприємств. Так як в Польщі в 90-і роки і на початку 2000-х мало величезний попит газобалонне обладнання, тут також почали виникати підприємства по виробництву комплектуючих для ГБО. Мало хто з них вижили в жорсткій конкурентній боротьбі. Але ми вже другий раз відправилися в гості до успішної компанії Alex, яка була заснована ще в 1994 році. Біля витоків цієї фірми стояв її нинішній президент Тадеуш Ожаровський. Йому вдалося зібрати унікальну команду інженерів, які були просякнуті ідеєю створення надійних, простих в установці і настройці і при цьому доступних для кінцевого споживача комплектів газобалонного обладнання. Як показав час, цю ідею вдалося втілити життя.

Сучасне виробництво якісних, надійних виробів немислимо без автоматизованих верстатів і жорсткого контролю якості на всіх виробничих етапах, починаючи з закупівлі сировини і закінчуючи контролем готової продукції. Тому в компанії Alex на різних етапах, у міру впровадження у виробництво тих чи інших комплектуючих, були придбані сучасні верстати з числовим програмним управлінням, в основному японські, а також корейські, американські і австрійські. Підприємство має власний механічний цех з металорізальних обладнанням, цех по виробництву гумотехнічних виробів, ділянка з роботизованою лінією виробництва електронних блоків управління і складальне виробництво.


Компанія «Автогаз Італія»  розташована в м. Модена (Італія) і відома на ринку завдяки своїм інноваційним розробкам та високій якості продукції. Географія діяльності підприємства охоплює більше 50 країн Світу, а асортимент продукції включає широку лінійку газобалонних систем: від простих систем для карбюраторних двигунів до високотехнологічних і складних систем для двигунів стандарту Євро4 та Євро 5. Продукція компанії успішно пройшла випробування у провідних лабораторіях Європи і Світу, відповідає провідним стандартам якості та екологічним нормам. Конкурентною перевагою «Автогаз Італія» є тісний зворотній зв'язок з покупцями, що дозволяє постійно удосконалювати наявні системи газобалонного обладнання та розробляти нові зразки. Обладнання вироблене підприємством встановлюється на широкий перелік транспортних засобів: від легкових автомобілів - до моторних човнів і тепловозів. Розробки компанії використовуються і в автоспорті, зокрема в Британському чемпіонаті виступає гоночний автомобіль на базі BMW 135d, двигун якого переобладнаний компанією «Автогаз Італія» для роботи в двохпаливному режимі (дизельне пальне + скраплений газ). Компанія LOVATO була заснована в Італії 1958 році Ottorino LOVATO. Напрямком діяльності компанії LOVATO являється виробництво газобалонного обладнання для двигунів внутрішнього згорання. Продукція LOVATO охоплює всю гамму двигунів і дозволяє переобладнати двигуни для роботи на екологічно чистому паливі ( на скрапленому нафтовому і зжатому природному газі як всіх типів автомобілів, так і катерів, скутерів, мотогенераторів і т. д. Гоночна команда компанія LOVATO на спортивних катерах, які працюють на газовому паливі, неодноразова займала призові місцях в різних міжнародних змаганнях. На сьогоднішній день компанія LOVATO займає лідируючі позиції на світовому ринку газобалонного обладнання. Свого успіху LOVATO досягла в першу чергу завдяки найвищій якості продукції при зберіганні найкращого співвідношення ціна/якість. Висока якість продукції LOVATO підтверджується сертифікатом ISO9001. Виробляти високотехнологічне обладнання у власному науково – випробувальному центрі. 75% продукції LOVATO поставляється на експорт в більш ніж 50 країн світу.

 Компанія «Landi Renzo» розробляє і виготовляє автомобільне газове обладнання вже декілька десятків років. Вона має науково - дослідницьку лабораторію, одна із самих вдосконалених в Європі. Продукція «Landi Renzo» першою в Італії була сертифікована по стандарту ISO 9001.Все це гарантує добре продуману конструкцію газових установок для автомобілів, відмінної якості, виготовлення і збору газового обладнання.


 Зараз компанія BRC Gas Eguipment - світовий лідер у виробництві компонентів і цілісних систем ГБО для переобладнання автомобілів з бензину на пропан і метан і продовжує свій цілеспрямований розвиток. У виробництві ГБО BRC поєднуються традиції, накопичені, більше чим за 30 років роботи компанія BRC в сфері розробки і виробництва газобалонного обладнання, а також найсучасніші інновації. В дослідницьких центрах BRC Gas Eguipment постійно відбувається удосконалення ГБО і розробка нових систем для переводу на газ різних двигунів, адже автопромисловість не стоїть на місці і двигуни постійно удосконалюються. Так, на даний момент, компанія BRS являється єдиним в світі виробником систем ГБО для переводу на газ автомобілів з безпосереднім уприскуванням палива.


Система ГБО BRC справно працюють на автомобілях у всьому світі. ГБО BRC встановлюється, як на легкові, так і на вантажні автомобілі, пасажирські автобуси. На газ ( пропан або метан) переводять яхти і катери, навантажувачі та іншу техніку, в тому числі стаціонарні установки з бензиновими двигунами внутрішнього згорання.
 

 Один із наших партнерів - італійська фірма REG OMVL. Це компактна інженерно-виробнича компанія, яка входить у великий міжнародний холдинг SIST GROUP. Синтез оригінальних технічних інновацій і серйозної фінансової підтримки ставить системи SIST GROUT в один ряд з ведучими виробниками за такими критеріями як якість і технічна озброєність обладнання. Триступінчаті редуктори OMVL R90/Е (пропан) і R89/Е (метан) мають, мабуть, найкращі робочі характеристики, серед аналогів в своєму ціновому класі.

Турецька компанія Atiker випускає надійне і недороге газобалонне обладнання. Хоч вона не така відома, як маститі «італійці» - але для ринку України продукція Atiker являється цілком прийнятним рішенням. Доставка завдяки близькості Туреччини і налагодженим торгово – економічним зв’язкам відбувається швидко, ціна являється досить доступною, а якість цілком витримує випробування Українськими реаліями. Якщо потрібно поставити ГБО в стислі терміни, зробити це не дорого, але разом з тим отримати цілком прийнятний результат – то обладнання компанії Atiker- хороший вибір.

 Компанія Tomasetto, розміщена в Gastegnero, на північному-сході Італії, в 15 км від Віченці і 70 км від Венеції. Компанія заснована г. Ахіллесом Томазетто. Чисельність компанії складає приблизно 130 працюючих, товарообіг в 2007 році сягнув приблизно 35 мільйонів євро. Якість продукції постійно удосконалюється у відповідь на вимоги клієнтів. Неперервні інвестиції в технології за 25 років стали ведучими факторами, які принесли компанії успіх на головних ринках LPG світу.

 Компанія BIGAS виробник газових систем для переобладнання транспортних засобів на газ – лідер промисловості на глобальному рівні. Зроблено в Італії і Bigas являється синонім по якості, надійності і точності. Компанія була заснована в 1968, а з 1978 року почала випускати свою продукцію в межах компанії. Сьогодні компанія забезпечує своєю продукцією все більшою кількістю національних і міжнародних дистриб’юторів.

Компанія Prins Autogassystemen партнер SHV Gas, являється світовим лідером в розвитку альтернативних паливних систем більше 20 років. Це дозволило створити репутацію постачальника інноваційних рішень для широкого діапазону машин доступних на ринку сьогодні. Система ГБО PRINS VSI розроблена в тісному співробітництві х японською корпорацією Keihin Corp. Світовим лідером у виготовленні газових форсунок. Стабільна робота форсунок Keihin гарантується на протязі 290 мільйонів циклів. Це приблизно відповідає ресурсу в 200 тисяч кілометрів пробігу. В комбінації зі спеціальною стратегією програмного забезпечення ГБО PRINS позволяє досягнути найкращих характеристик роботі на газу для автомобілів потужністю до 40 кінських сил.

Компанія «Longas» була заснована в 1963 році і стала одним із сучасних лідерів газобалонної індустрії. Удосконалюючи систему заправки і подачу газу до редуктора, Лонгі перший запропонував монтувати на горловину балона сконструйований ним блок, який складається із поплавка з індикатором рівня газу, забірної трубки, заправного, розхідного і швидкісного клапанів. Так він винайшов мультіклан , добре знайомий всім автолюбителям, які їздять на газу. За більш, ніж 40 років наполегливої роботи і непереривного розвитку компанії «Longas» зайняла міцну позицію флагмана в своїй галузі. Виробництво «Longas» сертифіковано за міжнародним стандартом якості ISO 9001. Також високу якість обладнання підтверджує Сертифікат походження продукції Longas.

Фірма AC це сучасне і динамічно розвиваюче підприємство, яке спеціалізується на високо розвинутих технологіях електронних підсистем для автомобільної промисловості. АС А. О. являється лідируючим в Польщі і визнаним у світі виробником і постачальником високої якості електронних і механічних модулів для автомобільних газових установок.

STAG – польська система управління газовим інжектором, яка зарекомендувала себе надійним і якісно працюючим комплектом обладнання. Як правило в комплекті з електронним блоком управління STAG встановлюється редуктор і блок форсунок італійського виробництва ( Veltek, Alex, Matrix). Завдяки розширенню програмного забезпечення блоку управління додатковими функціями, які дають можливість точно дозувати вприск газу, STAG являється обладнанням задовольняючи норми емісії вихлопних газів Euro 4-5. Блок управління підходить для всіх автомобілів, обладнаними 1-8 циліндрованими бензиновими двигунами.

   Компанія Autronic S.r.l. була заснована в 1998 р. в м. Капрі, Італія. Спочатку головна мета заключалася в тому, щоб удосконалювати досвід, набутий з виготовленням електронних пристроїв. Найновішим товаром на нинішньому ринку ГБО, являється система розділеного вприску пропан- бутану і метану – « ZENIT». Новий блок управління задуманий і доведений до вдосконалення в фірмі Auto Gaz Centrum. Головною метою розробок була надійна і коректна робота як з самими сучасними, так і з більш старими автомобільними системами. Удосконалений блок управління працює з кожною багато точковою системою вприску бензину, гарантуючи відмінну роботу при застосуванні газового палива.

AIКомпанія «Автогаз Італія»  розташована в м. Модена (Італія) і відома на ринку завдяки своїм інноваційним розробкам та високій якості продукції. Географія діяльності підприємства охоплює більше 50 країн Світу, а асортимент продукції включає широку лінійку газобалонних систем: від простих систем для карбюраторних двигунів до високотехнологічних і складних систем для двигунів стандарту Євро4 та Євро 5. Продукція компанії успішно пройшла випробування у провідних лабораторіях Європи і Світу, відповідає провідним стандартам якості та екологічним нормам. Конкурентною перевагою «Автогаз Італія» є тісний зворотній зв'язок з покупцями, що дозволяє постійно удосконалювати наявні системи газобалонного обладнання та розробляти нові зразки. Обладнання вироблене підприємством встановлюється на широкий перелік транспортних засобів: від легкових автомобілів - до моторних човнів і тепловозів. Розробки компанії використовуються і в автоспорті, зокрема в Британському чемпіонаті виступає гоночний автомобіль на базі BMW 135d, двигун якого переобладнаний компанією «Автогаз Італія» для роботи в двохпаливному режимі (дизельне пальне + скраплений газ).

LPG – безпечний, універсальний, доступний