+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Українській Асоціації скрапленого газу відмовили в участі в круглому столі по причині відсутності вільного місця

«Круглий стіл не для всіх» - Українська енергетична асоціація проводить круглий стіл. Вже вдруге представник УАСГ спробував зареєструватися на перенесене обговорювання перспектив ринку нафтопродуктів. Телефоном відмова з причини відсутності квадратних метрів для скрапленого газу.
Українській Асоціації скрапленого газу відмовили в участі в круглому столі по причині відсутності вільного місця.

29 вересня 2020 року представники новоствореної Української енергетичної асоціації планують провести круглий стіл "Ринок нафтопродуктів України, загрози та перспективи розвитку..."на якому буде обговорено проблеми української нафтопереробки.

Безумовно головним на круглому столі буде презентація Проєкту Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збалансованості ставок акцизного податку на пальне" №4098 від 15.09.2020 щоб збільшити розмір податкового навантаження, а саме на пропан-бутан майже в три рази - тим самим збільшити для споживачів роздрібні ціни на пропан-бутан на 4-5 грн.

В УАСГ вважають, що це повернення до ситуації кінця 2019 – початку 2020 року, коли без економічного обґрунтування, без розрахунків соціальних наслідків та всупереч вимогам європейського та національного законодавства, щодо основ формування акцизної політики на енергетичні продукти, відбувалася спроба збільшення ставок акцизного податку на скраплений газ.

Посилаючись на аналітичні розрахунки експертів УАСГ, пропонується встановити поступове щорічне (з 2024 по 2030 рік) збільшення базових ставок акцизного податку на скраплений газ із 52 євро до 68 євро, та бензин із 213,5 до 272 євро із збереженням встановленого фіксованого співвідношення базових ставок акцизного податку на скраплений газ та бензин на рівні 25%.
LPG – безпечний, універсальний, доступний