+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Українська Асоціація скрапленого газу вітає колег та друзів з Днем вишиванки!

Щороку на це свято ми традиційно проводили форум “Congress ULPGA”. Цього року у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції організаторам довелось оголосити про перенесення проведення “Congress ULPGA 2020”, адже безпека наших учасників є найважливішою.

Українська Асоціація скрапленого газу вітає колег та друзів з Днем вишиванки!

Щороку на це свято ми традиційно проводили форум “Congress ULPGA”. Цього року у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції організаторам довелось оголосити про перенесення проведення “Congress ULPGA 2020”, адже безпека наших учасників є найважливішою.

Але не зважаючи на це, ми хочемо привітати вас з цим національним святом і  віримо, що скоро обов’язково зустрінемось, щоб разом обговорити питання, які турбують учасників ринку.

2015 РІК - вперше УАСГ започаткувала щорічні зустрічі, і з того моменту вони стали одними з  наймасштабніших галузевих заходів в Україні, в СНД та Східній Європі. Того року відбувся перший в історії УАСГ “Congress ULPGA 2015”.

Головна мета заходу  – це непереривний стрімкий розвиток, захищеність та згуртованість нашого бізнесу.

2016 РІК - в рамках форуму  "Congress ULPGA 2016" відбулась 19-та Генеральна Асамблея Української Асоціації скрапленого газу в готелі  “Ramada Encore Kiev”.

Вперше в історії форуму зустріч зібрала не тільки представників вітчизняного бізнесу, але і завітали іноземні партнери, які у своїх виступах поділились досвідом зарубіжних країн. І вперше партнером заходу стала Європейська Асоціація скрапленого газу AEGPL. З вітальними словами та привітаннями до учасників форуму звернулись народні депутати України та  Генеральний директор AEGPL Самуель Маубанк.

2017 РІК став ювілейним для УАСГ, адже Асоціації виповнилося 10 років. Були запрошені представники Європейської LPG Асоціації AEGPL, Асоціації LPG Польщі, Великої Британії, Депутати Верховної Ради України, керівники міністерств та відомств України, а також учасники ринку скрапленого газу.

Головним заходом Congress ULPGA 2017 була 21-ша Генеральна Асамблея Української Асоціації скрапленого газу, в 2-х денному об’єктиві якої учасники взяли участь в обговоренні: актуальних тем розвитку ринку LPG, досвіду Європи та стандартів стосовно акцизної політики, будівництва та безпеки в секторі скрапленого газу, імплементацію європейських директив, місце LPG в новій енергетичній стратегії держави.

Генеральний директор УАСГ Станіслав Батраченко презентував учасникам Дорожню карту сектора LPG України.

За підтримки компаній – учасників УАСГ була організована виставка техніки та обладнання.

Цього ж дня для гостей Конгресу було організовано Гала - вечерю присвячену 10 - річному ювілею з дня заснування Української Асоціації скрапленого газу. Зустріч відбулась у ресторані "Чумацький шлях". 

2018 РІК. Congress ULPGA: УАСГ стурбована збільшенням частки тіньового ринку LPG. 17 - 18 травня 2018 року традиційно заходи в Києві пройшли в столичному готелі “Ramada Encore Kiev”.

Саме у 2018 році було започатковано проведення  «Всеукраїнської технологічної конференції LPG» (UTC LPG 2018), яка стала традиційно щорічним заходом в рамках форуму.

В об’єктиві “Congress ULPGA 2018”- об’єднання нових стимулів для розвитку ринку LPG. Це нові підходи до комунально-побутового сектору, і до ринку Автогазу.  Нові нормативні документи в області дозвільної системи з продажу балонів на АЗС, спрощення проектування та забудови об’єктів газового господарства, рішення проблем ринку ГБО.

Окрема частина заходу була присвячена системі забезпечення українського ринку скрапленим газом. Проблематика та особливості поставок скрапленого газу в світі були в центрі уваги спікерів.

В якості спікерів виступили представники бізнесу, ЗМІ, представник Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Міністерства інфраструктури, Міністерства енергетики, Енергетичної митниці ДФС, Держрезерву України, Державної Податкової служби,  Асоціації LPG Турції та ін.

Знаковою подією 2018 року також стала поїздка української делегації від УАСГ на Європейський Конгрес LPG і галузеву виставку в Монако. Делегація з України була однією з найчисельніших на заході.

 2019 РІК. На День вишиванки відбувся і "Congress ULPGA 2019"  16-17 травня в Ramada Encore Hotel Kiev. В рамках форуму була проведена 26-та Генеральна Асамблея УАСГ та ІІ Всеукраїнська конференція технологій LPG.

На "Congress ULPGA 2019" свої виступи презентували спікери, які займають керівні посади в компаніях-лідерах на ринку скрапленого газу, представник Міненерговугілля, Антимонопольного комітету, Держстату, Енергетичної митниці ДФС, представники компаній - учасників УАСГ.

Для зручної комунікації під час проведення форуму використовувався сервіс sli.do. Всі учасники мали змогу задавати питання спікерам анонімно чи публічно за допомогою власного смартфону. В кінці кожної сесії спікери відповідали на запитання. Також протягом сесій проводилось голосування на актуальні теми.

Найактивніше обговорювались теми державної політики по відношенню до скрапленого газу, податків та зборів; аналітичний огляд ринку скрапленого газу, світові та національні перспективи розвитку ринку LPG; сучасна логістика, зберігання та продажі LPG; реформи стандартів, вимоги до скрапленого газу, який встановлює новий Технічний регламент.

Восени 2019 року українська делегація від УАСГ відвідала 32-й Всесвітній форум LPG і Європейський конгрес на цей раз в дивовижному місті Амстердам! В рамках 32-го Всесвітнього форуму LPG і Європейського конгресу у Амстердамі, Українська Асоціація скрапленого газу провела презентацію– конференцію «Ера нових можливостей» для делегатів України та іноземних запрошених гостей форуму.

Ми впевнені, що заходи Української Асоціації скрапленого газу приносять користь не тільки для бізнесу але й для українського ринку скрапленого газу в цілому!

Ми з нетерпінням чекаємо нових зустрічей з вами!

LPG – безпечний, універсальний, доступний