+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Українська Асоціація скрапленого газу пропонує підтримати проведення онлайн - заходу #LPGday!

Всесвітня асоціація LPG (WLPGA) у 2019 році оголосила проведення 7 червня #LPGday - глобальної події для популяризації переваг LPG у соціальних мережах по всьому світу

Українська Асоціація скрапленого газу пропонує підтримати проведення онлайн - заходу  #LPGday!

Всесвітня асоціація LPG (WLPGA) у 2019 році оголосила проведення 7 червня #LPGday - глобальної події для популяризації переваг LPG у соціальних мережах по всьому світу. Завдяки #LPGday, галузь намагається звернути увагу на екологічні, економічні та соціальні переваги LPG над іншими видами палива. Особливо актуальним є підвищення обізнаності про переваги скрапленого газу для політиків, ЗМІ та широкої громадськості.

WLPGA закликає всю громаду проявляти творчість і підготувати кампанію для поширення хештега #LPGday. WLPGA пропонує підготувати відео та візуальні матеріали компанії - фотографій вашого бізнесу, ваших команд, ваших продуктів з хештегом #LPGday.

Сьогодні LPG - популярне пальне для домашнього обігріву та приготування їжі, для комерційного використання, у сільському господарстві та промисловості, в тому числі як сировина в нафтохімічній промисловості, і все частіше як альтернативне автомобільне паливо.

Цього року #LPGday має на меті підкреслити роль LPG у кризі COVID-19. У 2020 році під час всесвітньої пандемії COVID-19 глобальна криза не оминула і галузь LPG. Але, не зважаючи на це, велика кількість компаній ринку скрапленого газу України та світу допомагали в боротьбі з пандемією, закуповуючи для лікарень медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для медичного персоналу.

Основним важелем відновлення світової та української економіки після пандемії є паливно-енергетичний комплекс, оскільки без його продукції неможливе функціонування та розвиток усіх без винятку галузей. Без енергопродуктів неможливе будь-яке сучасне виробництво і побут, а отже і зростання суспільного добробуту.

Українська Асоціація скрапленого газу підтримує ініціативу святкування #LPGday. В Україні ринок скрапленого газу активно росте і розвивається, тому давайте разом створимо традицію і почнемо відзначати цей день, як усвідомлений вибір екологічного та економічного палива.

 

LPG – безпечний, універсальний, доступний