+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Українська Асоціація скрапленого газу пропонує підтримати проведення #LPGday!

Всесвітня асоціація LPG (WLPGA) у 2019 році оголосила проведення 7 червня #LPGday - глобальної події для популяризації переваг LPG у соціальних мережах по всьому світу

Українська Асоціація скрапленого газу пропонує підтримати проведення #LPGday!

Всесвітня асоціація LPG (WLPGA) у 2019 році оголосила проведення 7 червня #LPGday - глобальної події для популяризації переваг LPG у соціальних мережах по всьому світу. Завдяки #LPGday, галузь намагається звернути увагу на екологічні, економічні та соціальні переваги LPG над іншими видами палива. Особливо актуальним є підвищення обізнаності про переваги скрапленого газу для політиків, ЗМІ та широкої громадськості.

Цього року на день скрапленого газу галузь звертає увагу на ключову роль, яку скраплений газ відіграє у формуванні майбутнього та у відновленні після пандемії COVID-19. Промисловість скрапленого газу ще раз акцентує на тому,  що скраплений газ є чудовим джерелом енергії як екологічне, чисте та економічно вигідне рішення для стійкості під час кризи. В цей час сотні мільйонів людей використовують LPG і від нього залежить функціонування багатьох галузей. Давайте поширювати цю інформацію завдяки винятковому  хештегу #LPGday у понеділок 7 червня на всіх наших платформах соціальних мереж.

Поділіться своєю історією успіху та розкажіть нам, який ваш LPG, повідомте нам, як ця виняткова енергія впливає на ваше життя. Тож будьте креативні та поширюйте цю інформацію, завдяки хештегу  #LPGday, а також ВАШОМУ  творчому внеску.

LPG – безпечний, універсальний, доступний