+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Українська Асоціація скрапленого газу на засіданні оперативного штабу щодо диверсифікації шляхів постачання скрапленого газу

УАСГ прийняла участь в черговому засіданні оперативного штабу щодо диверсифікації шляхів постачання нафтопродуктів та скрапленого газу

 

УАСГ прийняла участь в черговому засіданні оперативного штабу щодо диверсифікації шляхів постачання нафтопродуктів та скрапленого газу

15 серпня 2019 року під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк відбулось чергове засідання оперативного штабу із вироблення ефективних транспортно-логістичних рішень щодо постачання нафтопродуктів. Участь у засіданні взяли представники УАСГ та державних компаній.

Штаб був проінформуван щодо позитивних зрушень після останнього засідання, яке було проведено 07 серпня 2019 року, але зазначили, що проблеми і досі залишаються, зокрема, УАСГ знову подняло питання оборотності вагонів, пропускної спроможності деяких станцій та порядку взаємодії з Державною фіскальною службою.

"На сьогоднішній день про ритмічну роботу залізниці говорити не доводиться. Ситуація схожа на "латання дірок": в кінці липня навантажені вагони стояли на станції Долинська тиждень , спочатку не було тепловоза, потім палива, щоб його заправити. Простої завантажених і порожніх вагонів по 2-3 доби на Бахмачі-Пасажирському - це звичайна справа, станція ім.Г.Кірпи при поверненні порожніх вагонів - справжня проблема (вагони стоять по 5 діб). Аналогічна ситуація на станціях Дарниця та Фастов ",-зауважив виконавчий директор УАСГ Олег Широков.

Окрім того, Юрій Лавренюк наголосив, що пріоритетом для Укрзалізниці на даний момент має бути покращення взаємодії та оборотності вагонів між регіональними філіями «Одеська залізниця» та «Південно-Західна залізниця».

"Ми будемо вживати максимально заходів для того, щоб оперативно реагувати на всі проблемні питання та забезпечити постачання нафтопродуктів відповідно до розрахунків нафтотрейдерів України", - підсумував Юрій Лавренюк.

Створений диспетчерський круг для отримання інформації та оперативного реагування.тел 0444654012  uz_cdgp1@ukr.net

Учасники наради домовились провести наступне засідання за тиждень 23 серпня 2019 року.

LPG – безпечний, універсальний, доступний