+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Україна втримала обсяг виробництва скрапленого газу

Українські компанії в січні - лютому випустили 70 тис. т скрапленого газу, що відповідає показнику роком раніше. Зниження виробництва «Укргазвидобування» і приватної компанії «Природні ресурси» було компенсовано зростанням випуску на інших підприємствах.

Українські компанії в січні - лютому випустили 70 тис. т скрапленого газу (СГ), що відповідає показнику роком раніше. Зниження виробництва «Укргазвидобування» і приватної компанії «Природні ресурси» було компенсовано зростанням випуску на інших підприємствах.

Держкомпанія «Укргазвидобування», найбільший виробник скрапленого газу в країні, скоротила випуск СГ за перші два місяці року на 3,6 тис. т, до 26,4 тис. т, а компанія «Природні ресурси», що входить до групи «Гео Альянс» - на 700 т за підсумками перших двох місяців, до 4,3 тис. т.

Держкомпанія «Укрнафта» в січні - лютому збільшила виробництво СГ на 1,2 тис. т, до 19,7 тис. т. Полтавська газонафтова компанія (ПГНК) підвищила обсяги випуску скрапленого газу в січні - лютому на 800 т, до 1,8 ти ст.

Про це повідомило  видавництво "Argus Media"

 
LPG – безпечний, універсальний, доступний