+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

УАСГ звернулась до уряду з проханням підтримати проведення #LPGday

Українська Асоціація скрапленого газу звернулась до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг з проханням приєднатися до проведення онлайн - заходу «LPGday»

Українська Асоціація скрапленого газу звернулась до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг з проханням приєднатися до проведення онлайн - заходу «LPGday», який буде проводитись 7 червня 2020 року в соціальних мережах.

Українська Асоціація скрапленого газу запропонувала підтримати та посприяти поширенню інформації про кампанію хештега #LPGday для залучення більшої аудиторії населення. 

Адже особливо важливою для галузі є державна підтримка та політика стимулювання альтернативних видів палива. Це включає в себе сприятливу податкову та акцизну політику, фінансові стимули та регуляторні заходи.

Основним важелем відновлення світової та української економіки після пандемії є паливно-енергетичний комплекс, оскільки без його продукції неможливе функціонування та розвиток усіх без винятку галузей. Без енергопродуктів неможливе будь-яке сучасне виробництво і побут, а отже і зростання суспільного добробуту.

LPG – безпечний, універсальний, доступний