+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Свято LPG в Амстердамі

23-26 вересня Українська Асоціація скрапленого газу відвідала 32-й Всесвітній форум LPG і Європейський конгрес на цей раз в дивовижному місті Амстердам!

23-26 вересня українська делегація від УАСГ відвідала 32-й Всесвітній форум LPG і Європейський конгрес на цей раз в дивовижному місті Амстердам! Делегати з України мали унікальну можливість стати частиною найбільшої події сфери LPG в світі, що об'єднує сотні компаній і тисячі учасників.

Всесвітній форум LPG - безумовно, головна глобальна подія в календарі LPG. Щорічно форум об’єднує не тільки конференцію високого рівня та велику виставку, але й спеціальні менші саміти та динамічні події, які охоплюють всю галузь.

Європейський Конгрес LPG є основною щорічною подією для галузі скрапленого газу в Європі. Він об'єднує компанії з усього світу, що представляють весь ланцюжок поставок зрідженого газу, і демонструє найбільш інноваційні продукти - завдяки дводенній конференції високого рівня і ефектним соціальним заходам для учасників мережі.

Делегати мали можливість  відвідати виставку і зупинитися на більш ніж ста стендах від членів і партнерів Всесвітньої Асоціації LPG.

В рамках 32-го Всесвітнього форуму LPG і Європейського конгресу у Амстердамі, Українська Асоціація скрапленого газу провела презентацію– конференцію «Ера нових можливостей» для делегатів України та запрошених гостей форуму.

Мета заходу – обговорення стану ринку LPG в Україні та перспектив його розвитку. Відбудеться зустріч із нашими поважними гостями, а це представники комерційного бізнесу, стратегічних питань розвитку українського ринку скрапленого газу. Це унікальна можливість у невимушеній обстановці подискутувати на головні теми українського та європейського ринку.

В програмі заходу відбулись виступи:

  • «Перспективи розвитку LPG в Україні» - Станіслав   Батраченко, Генеральний директор Української Асоціації скрапленого газу ULPGA;
  • «Посилення позиції автогазу на українському ринку моторних палив» - Сергій Федоренко, директор з комерційних питань АТ "Укргазвидобування";
  • «LPG сьогодні та завтра» - Самуель Маубанк, Генеральний директор Liquid Gas Europe.

Впевнені, що зустріч принесла користь для бізнесу та українського ринку скрапленого газу в цілому!

ФОТОЗВІТ 

 
Подіїї в Амстердамі
Як українська делегація проводила час у рамках 32-го Всесвітнього форуму LPG і Європейського конгресу дивіться у відеоролику.
LPG – безпечний, універсальний, доступний