+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

СВЯТО LPG В АМСТЕРДАМІ

23-26 вересня Українська Асоціація скрапленого газу відвідала 32-й Всесвітній форум LPG і Європейський конгрес на цей раз в дивовижному місті Амстердам!

23-26 вересня Українська Асоціація скрапленого газу відвідала 32-й Всесвітній форум LPG і Європейський конгрес на цей раз в дивовижному місті Амстердам! Делегати з України традиційно мали унікальну можливість стати частиною найбільшої події сфери LPG в світі, що об'єднує сотні компаній і тисячі учасників.

Всесвітній форум LPG - безумовно, головна глобальна подія в календарі LPG. Щорічно форум об’єднує не тільки конференцію високого рівня та велику виставку, але й спеціальні менші саміти та динамічні події, які охоплюють всю галузь.

Європейський Конгрес LPG є основним щорічним заходом для галузі скрапленого газу в Європі. Він об'єднує компанії з усього світу, що представляють весь ланцюжок поставок скрапленого газу, і демонструє найбільш інноваційні продукти - завдяки дводенній конференції високого рівня і ефектним соціальним заходам для учасників мережі.

Делегати від УАСГ мали можливість відвідати технологічну конференцію GTC, на якій демонстрували найбільш інноваційні і оригінальні технологічні ідеї з усього світу для створення нових можливостей галузі LPG.

Відбулась конференція «Енергія в перехідному періоді», основними темами якої стали питання постачання та попиту в перехідний період, LPG в цифровому світі.

Делегати ознайомились з виставкою і мали змогу зупинитися на більш ніж ста стендах від членів і партнерів Всесвітньої Асоціації LPG.

Була проведена презентація-конференція від УАСГ «Ера нових можливостей». На зустрічі виступили Генеральний директор Liquid Gas Europe - Самуель Маубанк,  Генеральний директор Української Асоціації скрапленого газу ULPGA - Станіслав   Батраченко, директор з комерційних питань АТ "Укргазвидобування" - Сергій Федоренко.

Окрім цього буда організована цікава екскурсійна програма. Учасники форуму завітали до приватної ферми з сироварнею, де побачили як виробляються голландські черевички та скуштували справжні фермерські сири, і молоді, і витримані, і з різними добавками! 
Насолодились оглядовою екскурсією містом та прогулянкою по чарівним каналам Амстердама.

Впевнені, що зустріч принесла не тільки задоволення, але й користь для бізнесу та українського ринку скрапленого газу в цілому!

ФОТОЗВІТ

LPG – безпечний, універсальний, доступний