+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України оприлюднило для обговорення проект Технічного регламенту на скраплений газ

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей розміщен на сайті Міненерговугілля розділ «Нормативно-правова робота», підрозділ «Регуляторна діяльність», папка «Повідомлення про опрелюднення».Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30; е-mail: svetlana.kolyadenko@mev.gov.ua.

ПРОЕКТ ТЕХНІЧНОГО РЕГЛАМЕНТУ НА СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ


Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей та внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069» на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет – http://mpe.kmu.gov.ua, " Діяльність" розділ «Нормативно-правова робота», підрозділ «Регуляторна діяльність», папка «Повідомлення про опрелюднення».

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей та внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069» розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України з метою є забезпечення вітчизняної промисловості і споживачів нормативною документацією для організації виробництва та надання на ринку газу скрапленого європейської якості, а також захист життя та здоров’я людей, тварин, рослин, охорони довкілля та природних ресурсів.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30; е-mail: svetlana.kolyadenko@mev.gov.ua.

http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/doccatalog/document…

 

LPG – безпечний, універсальний, доступний