+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Результати проведення 27-мих Загальних зборів учасників Асоціації

19 грудня 2019 року в готелі «Опера» Українська Асоціація скрапленого газу ULPGA провела 27-мі Загальні збори учасників.

19 грудня 2019 року в готелі «Опера» Українська Асоціація скрапленого газу ULPGA провела 27-мі Загальні збори учасників. На порядку денному був представлений звіт про діяльність УАСГ в поточному 2019 році та формування плану роботи на 2020 рік. У звіті були представлені результати діяльності за трьома важливими напрямками:

  • Популяризація LPG. Ефективність роботи в соціальних мережах, ЗМІ та інших інформаційних ресурсах. Результати проведення «Congress ULPGA 2019» та Свята LPG в Амстердамі.
  • Стандарти, безпека та техніка LPG. Статус розробки технічного регламенту на СГ та значення його для розвитку ринку. Позиція УАСГ щодо Закону про ОПН .
  • Держава, податки та контроль. Робота в проектних командах разом з партнерами Асоціації – Українською Радою Бізнесу. Підсумки комунікації з чиновниками в 2019 році. Робота стосовно ліцензування палива. Підсумки дискусії по акцизній політиці на LPG.

Також  Асоціація прийняла в свої ряди нову компанію - «Centurion Group».  ТОВ «Сентуріон Груп» була заснована в жовтні 2019 року швейцарським трейдером Остапом Неходою і екс-гендиректором мережі АЗС WOG Сергієм Корецьким. Компанія позиціонується як оптовий постачальник нафтопродуктів.

Під час заходу учасники також обговорили ряд важливих питань, які зараз турбують нашу галузь.
Пріоритетними напрямками діяльності УАСГ в 2020 році стануть:

  • Зміна закону. Визначення LPG як альтернативного палива. Імплементувати Директиву 2003\96.
  • Підтримка введення мита на паливо (згідно Указу Президента).
  • Підтримка проектів боротьби з нелегальним ринком.
  • Змінити стандарти безпеки ОПН та підтримка Технічного Регламенту на скраплений газ.

Асоціація з кожним роком стає все більш представницькою і є активним лобістом інтересів як гравців ринку - трейдерів, так і кінцевих споживачів - водіїв, які купують автогаз.

Ми дякуємо всім за активну участь!
Бажаємо чудових новорічних свят!

 
LPG – безпечний, універсальний, доступний