+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Пропозиції до проекту постанови КМУ «Про затвердження Порядку функціонування та ведення електронної системи репортингу»

Верховна Рада ухвалила Закон «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів»

Верховна Рада ухвалила Закон «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів»

Закон передбачає створення мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів для підвищення рівня енергетичної безпеки України та сталого постачання пального на внутрішній ринок у разі виникнення кризової ситуації.

Загальний обсяг мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів, що мають зберігатися для задоволення потреб внутрішнього ринку України в період кризової ситуації, визначається за найбільшим з двох таких показників: 90 днів середньодобового чистого імпорту або 61 день середньодобового внутрішнього споживання.

Відповідно до частини другої статті четвертої Закону України «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів» Кабінет Міністрів України постановив:
1. Затвердити Порядок функціонування та ведення електронної системи репортингу, що додається.
2. Установити, що функціонування електронної системи репортингу починається одночасно із введенням в дію Закону України «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів.
3. Міністерству енергетики України у дванадцятимісячний строк забезпечити створення та функціонування електронної системи репортингу.

Детальний проект постанови.

УАСГ просить надати зауваження та пропозиції до проекту постанови КМУ «Про затвердження Порядку функціонування та ведення електронної системи репортингу» до 16.01.2024 за посиланням.

Пропозиції будуть передані до Міністерства енергетики України та обговорені на робочій групі.

LPG – безпечний, універсальний, доступний