+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Правда чи брехня?

Українська Асоціація скрапленого газу глибоко стурбована потоком, на її погляд, неправдивої інформації яка поширюється в ЗМІ, зокрема на телеканалі «1+1»
Українська Асоціація скрапленого газу глибоко стурбована потоком, на її погляд, неправдивої інформації яка поширюється в ЗМІ, зокрема на телеканалі «1+1».

Останні сюжети ТСН містять відкрите лобіювання інтересів окремих груп. Намагання зламати українську податкову систему, яка формує поняття соціальних продуктів. В телесюжеті ТСН від 15.02.2021 року Голова енергетичної асоціації заявляє, що роздрібні ціни на автогаз LPG в Україні можливо зростуть до 16 грн за 1 л., тому що в Європі аномально низькі температури і споживання комунального газу Європи впливає на газ в Україні. Голова новоствореної асоціації мабуть не знає, що в самі холодні роки Європа споживала не більше 10 % європейських обсягів саме на опалення (4 млн. т. на рік). Представник «асоціації» так хвилюється за українських автовласників, що вважає головним вирішенням проблеми для споживачів є повернення до ідеї збільшення акцизу на LPG для того щоб додати ще 5 грн. до ціни соціального автогазу, зробити його не доступнішим кожній родині, яка має автомобіль з газобалонним обладнанням, а таких в Україні понад 2,5 мільйони. Українцям такі авантюри обійдуться до 10 млрд. грн. додаткових витрат в рік.

Українська енергетична асоціація входить до сфери інтересів виробників та імпортерів бензинів, яка ініціювала перегляд акцизів через проект закону України № 4098, що передбачає суттєве збільшення акцизного податку на пропан-бутан з 52 до 139,5 Євро за 1000 л. з відповідним зниженням акцизного податку на бензин з 213,5 до 139,5 Євро за 1000 л.

Якщо нові ставки будуть прийняті Україна отримає не тільки додатковий черговий градус соціального невдоволення, але й наштовхне на сумні висновки, що збагачення окремих «бензинщиків», а саме головних ідеологів такого проекту ПАТ «Укртатнафта», відбудеться за рахунок зниження соціального рівня життя людей.

В УАСГ вважають, що такому авторитетному телеканалу як «1+1» не пристало користуватися маніпуляціями на підтримку інтересів виробників та імпортерів бензину, зацікавлених в знищенні українського соціального палива автогазу.

LPG – безпечний, універсальний, доступний