+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції розвитку газо- та нафтопереробної промисловості України до 2025 року та затвердження плану заходів з її реалізації»

Повідомлення

про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції розвитку газо- та нафтопереробної промисловості України до 2025 року та затвердження плану заходів з її реалізації»

 

1. Розробник:

Міністерство енергетики та захисту довкілля України.

2. Стислий виклад змісту проекту:

Проєкт розпорядження розроблено Міністерством енергетики та захисту довкілля України на виконання пункту 127 Плану заходів з реалізації етапу «Реформування енергетичного сектору (до 2020 року)» Енергетичної стратегії України на період до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 № 497-р.

Метою прийняття проєкту розпорядження є вироблення системної державної політики і засад сприяння оптимізації й створення умов для розвитку газо- та нафтопереробної галузі України, визначення цілей, пріоритетів і завдань на наступні 5 років.

Прийняття проєкту розпорядження дозволить сформувати та реалізовувати державну політику у сфері розвитку газо- і нафтопереробки, визначити оптимальну модель її розвитку, яка відповідатиме потребам вітчизняної економіки та геополітичній ситуації, що склалася, для відновлення потенціалу України в сфері газо- та нафтопереробки та підвищення енергетичної безпеки держави.

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції розвитку газо- та нафтопереробної промисловості України до 2025 року та затвердження плану заходів з її реалізації» оприлюднено Міністерством енергетики та захисту довкілля України з метою забезпечення проведення громадського обговорення.

3. Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта:

Електронну версію проекту розпорядження та пояснювальної записки, оприлюднено на сайті Мінекоенерго: www.menr.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність».

4. Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Директорат викопних видів палива Міністерства енергетики та захисту довкілля України (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 4, тел. (044) 206-38-49).

5. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції:

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту розпорядження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

6. Зауваження та пропозиції направляти на адресу:

Міністерство енергетики та захисту довкілля України (kanc@mev.gov.ua, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-38-44).

Зауваження та пропозиції можуть надсилатися поштою та на електронні адреси.

ДОДАТКИ

LPG – безпечний, універсальний, доступний