+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Українська Асоціація скрапленого газу пропонує долучитись до обговорення нормативно - правових документів, передбачених Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки"

Від 15.07.2021 Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки". Варто зауважити, що ряд нормативно - правових документів, передбачених цим Законом потребують змін.

Від 15.07.2021 Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки".

Варто зауважити, що ряд нормативно - правових документів, передбачених цим Законом потребують змін. Українська Асоціація скрапленого газу пропонує долучитись до обговорення Проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", Проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Порядку розроблення та перегляду звіту про заходи безпеки на об’єкті підвищеної небезпеки і вимог до його змісту" та Проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Порядку розроблення, оцінки ефективності та перегляду політики запобігання аваріям на об’єкті підвищеної небезпеки і вимог до її змісту":

ПЕРЕЙТИ ДО ОБГОВОРЕННЯ

LPG – безпечний, універсальний, доступний