+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

На засіданні Кабінету Міністрів України затвердили Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого

29 липня 2020 року, на засіданні Кабінету Міністрів України затвердили Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей.

 29 липня 2020 року, на засіданні Кабінету Міністрів України затвердили Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей. УАСГ ініціювала розробку документу ще в 2017 році. Всі напрацювання експертів Асоціації, головною метою якої було визначити сферу використання та оцінка відповідності, були враховані в регламенті.

Технічний регламент встановлює вимоги до газу скрапленого, що застосовується в автомобілях з двигунами спеціально сконструйованими або переобладнаними для роботи на ГС та ГС, що використовується як паливо для комунально - побутового споживання та промислових цілей, які вводяться в обіг та надаються на ринку України, та впроваджується з метою захисту життя та здоров'я людей, тварин, рослин, охорони довкілля та природних ресурсів, захисту майна, забезпечення енергоефективності, національної безпеки та запобігання підприємницькій практиці, що вводить споживача в оману.

Також запроваджується необхідність проведення оцінки відповідності ГС, що вводиться в обіг або надається на ринку України, відповідно до процедури оцінки відповідності.

Додаткові матеріали в п.4.11 порядку денного: ОЗНАЙОМИТИСЬ

 
LPG – безпечний, універсальний, доступний