+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Коронавірус: Європейська Комісія використовує всі свої ресурси для захисту життя та засобів до існування

Комісія пропонує створити програму допомоги на 100 мільярдів євро, щоб допомогти бізнесу залишатися на плаву. Усі ці заходи базуються на поточному бюджеті ЄС і свідчать про необхідність сильного та гнучкого довгострокового бюджету ЄС.

Збереження життя та підтримка засобів до існування в умовах гострої кризи є першочерговою. Комісія ще більше посилює свою роботу, пропонуючи створити програму допомоги на 100 мільярдів євро, щоб допомогти працівникам утримати свої доходи та допомогти бізнесу залишатися на плаву. Також пропонується перенаправити всі наявні структурні фонди на відповідь на коронавірус.

Усі ці заходи базуються на поточному бюджеті ЄС. Вони свідчать про необхідність міцного та гнучкого довгострокового бюджету ЄС. Комісія працюватиме над тим, щоб ЄС міг розраховувати на такий сильний бюджет, щоб стати на ноги та прогресувати на шляху до відновлення економіки.

Протягом останніх тижнів Комісія діяла, щоб забезпечити державам-членам всю необхідну гнучкість для фінансової підтримки їхніх систем охорони здоров’я, бізнесу та працівників. Було вирішено координувати, пришвидшити та посилити зусилля із закупівлі медичного обладнання та спрямувати фінансування досліджень на розробку вакцини. Комісія також працювала над тим, щоб товари та прикордонні працівники могли продовжувати переміщення по всьому ЄС, щоб забезпечувалась підтримка функціонування лікарень, фабрик та магазинів.

Дізнатись детальніше

LPG – безпечний, універсальний, доступний