+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Європейський форум LPG в Монако

Українська делегація відвідала Європейський Конгрес LPG і галузеву виставку в Монако.

В період з 31 травня по 1 червня в князівстві Монако відбувся щорічний Конгрес Європейської асоціації скрапленого газу (AEGPL Congress 2018), а також галузева виставка, яку відвідала делегація з України.

Форум і спеціалізовану виставку відвідали представники Української асоціації скрапленого газу (УАСГ, ULPGA) на чолі з генеральним директором. Всього, українська делегація налічувала 30 осіб, серед яких: представники трейдингових і рітейл компаній, дистриб'юторів обладнання, сервісних та проектувальних компаній, а також законодавчої влади. Делегація з України була однією з найчисельніших на заході.

Під час конгресу і виставки делегати від України провели ряд зустрічей з постачальниками скрапленого газу, а також обладнання для LPG інфраструктури. У свою чергу, зарубіжні учасники заходів могли ознайомитися з українським ринком LPG на стенді ULPGA. Відзначимо, що вперше за всю історію проведення спеціалізованих виставок AEGPL, асоціація окремої країни була передавлена стендом.

 

«Відвідування іноземних заходів це - завжди новий досвід. Зараз український ринок автогазу - один з найдинамічніших у світі. За його розвитком пильно стежать наші європейські партнери. Тому ми повинні розвивати сегмент LPG, використовуючи кращі європейські та світові практики», - розповів генеральний директор УАСГ Станіслав Батраченко.

 

В рамках Конгресу AEGPL, делегація Української асоціації скрапленого газу провела виїзні збори. Під час бізнес-сніданку, який проходив під час засідання, члени делегації обговорили подальший розвиток українського ринку скрапленого газу.

Також перед гостями з України виступив генеральний менеджер AEGPL Самуель Маубанк, який високо оцінив роботу ULPGA і запевнив у повній підтримці діяльності УАСГ з боку європейської асоціації.

ULPGA in Monaco
LPG – безпечний, універсальний, доступний