+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Депутати Європарламенту закликають Комісію тимчасово заморозити "Зелений курс" через кризу COVID-19

Депутати Європарламенту кажуть, що коронавірусна криза матиме "глибокі та далекосяжні" економічні та соціальні наслідки. Вони наполягають, що виконавча влада повинна "переглянути свої пріоритети", а всі нові законодавчі заходи, включаючи "Зелену угоду", перенести на невизначений термін.

Депутати Європарламенту стверджують, що коронавірусна криза матиме "глибокі та далекосяжні" економічні та соціальні наслідки. ЄС "повинен зробити все можливе" для громадян, і це включає "скорочення" "докризових амбіцій Комісії".

У листі, підписаному 37 депутатами Європарламенту, йдеться про те, що виконавча влада повинна "переглянути свої пріоритети". Він додає, що "зараз настав час" "поставити на перший план прагматизм", а всі нові законодавчі заходи, включаючи "Зелену угоду", перенесені на невизначений термін.

Лист було надіслано президентам Комісії, Ради та Парламенту Урсулі фон дер Лейен, Чарльзу Мішелю та Девіду Сассолі.

В листі від 30 березня йдеться про те, що ЄС стикається з «небаченою кризою». В ньому йдеться про те, що ЄС також повинен "переосмислити пріоритети" та "збалансувати" МВФ, наступний довгостроковий бюджет ЄС, щоб він був "одним із інструментів економічного відновлення".

У двосторінковому листі також йдеться про те, що ЄС "повільно" реагував на кризу, але вітаються дії, які він вжив за останні кілька тижнів.

Зелена угода має на меті поставити на перший план боротьбу зі зміною клімату, і поки невідомо, чи погодиться комісія на вимогу, але, виступаючи на минулому тижні, прес-секретар виконавчої влади сказав: "У цей час ми не маю жодних коментарів щодо жодного ефекту, який це може мати вплив на законодавчу роботу в цілому".

Дізнатись детальніше

LPG – безпечний, універсальний, доступний