+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Асоціація УАСГ

Асоціація "УАСГ" - це об’єднання юридичних осіб та утворена Засновниками згідно з Господарським та Цивільним кодексами України, та іншими нормативно – правовими актами України. Повне найменування Асоціації українською мовою: Асоціація «УАСГ». Скорочене найменування українською мовою: Асоціація «УАСГ».- Статут Асоціації "УАСГ"

Українська асоціація скрапленого газу заснована в Києві в 2007 році національними операторами ринку скрапленого газу України: ПП « Надежда» і ЧПХП «Автотранс», з метою сприяння розвитку ринку скрапленого газу LPG в Україні. Інші національні та регіональні оператори приєднались до Асоціації в процесі роботи, які залучені в сферу реалізації пропан – бутану, обладнання і послуг.

Українська Асоціація скрапленого газу посилила свої позиції як представника ринку пропан – бутану. В даний час Асоціація співпрацює як з українськими державними і регіональними органами влади, галузевими Асоціаціями, так і з іншими національними Асоціаціями, Європейською(AEGPL) і Світовою (WLPGA).

Українська Асоціація скрапленого газу покликана продемонструвати значимість пропан – бутану як безпечний, універсальний, ефективний, доступний вид стратегічної енергії, яка може і відіграє значну роль, як в житті кожної людини, так і країни в цілому.

Congress ULPGA
Українська Асоціація скрапленого газу, рішенням Загальних Зборів учасників УАСГ 14.07.2015 року, започаткувала проведення власного щорічного Конгресу Української Асоціації скрапленого газу «Congress ULPGA».
LPG – безпечний, універсальний, доступний