Перевага автогазу перед бензином

Перевага автогазу перед бензином

1. Економія - Вартість зрідженого нафтового газу нижче в середньому на 50% вартості бензину марки А-95. Не дивлячись на те, що витрата газового палива перевищує витрату бензину на 2 ... 5%, економія становить 47 ... 49% грошових коштів, що витрачаються на паливо.

При цьому, необхідно зазначити, що залежно від газового обладнання та об'єму двигуна автомобіля, витрата газу може і не перевищувати витрата бензину. Наприклад, при наявності газового обладнання останнього покоління і об'єму двигуна автомобіля 5000 см3, ця різниця дорівнює 0.

2. Збільшення ресурсу двигуна - Газ не змиває масляну плівку зі стінок циліндрів і не розбавляє масло в картері. Газ не містить шкідливих домішок (свинець, сірка), які на хімічному рівні руйнують деталі камери згоряння, нейтралізатор і датчик кисню (лямбда-зонд). Ресурс двигуна збільшується в 1.5 ... 2 рази, в порівнянні з бензином.

3. Екологічність - Газ не містить шкідливих домішок (свинець, сірка), які є в бензині. Тому кількість токсичних викидів знижується на 40%.

4. Антидетонаційна стійкість - Октанове число зрідженого нафтового газу 102, що виключає детонаційний режим роботи двигуна при будь-якому навантаженні. Це гідність газу може бути особливо актуально для двигунів з високим ступенем стиснення, споживаючих високооктановий (і дорогий) бензин.

5. Дифузія - Газ легко змішується з повітрям і равномерней наповнює циліндри однорідною сумішшю, тому двигун працює рівніше і тихіше. Газова суміш згорає повністю, тому не утворюється нагар на поршнях, клапанах і свічках запалювання.

6. Швидкість згоряння - Газ згорає повільніше, ніж бензин, що знижує навантаження на поршневу групу і колінчастий вал, двигун працює «м'якше».

Яндекс.Метрика