+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

"Congress ULPGA 2020": Податки та збори на LPG в Україні

Українська Асоціація скрапленого газу ULPGA готується до форуму «Congress ULPGA 2020», який цього 2020 року відбудеться 12 червня в готелі "Опера" в Києві.

Українська Асоціація скрапленого газу ULPGA готується до форуму «Congress ULPGA 2020», який цього 2020 року відбудеться 12 червня в готелі "Опера" в Києві.

Захід буде присвячений питанням податків та зборів на LPG в Україні. В рамках форуму обговорюватимуться особливості акцизної політики в Україні та світі, а також податкове навантаження на скраплений газ (додаткові мита та митні обмеження) з огляду на директиви та положення ЄС в частині оподаткування енергоносіїв.

Обов’язково буде проведений круглий стіл «Енергетичні податки в Україні до 2025 року». Учасники зможуть вислухати думку європейських та українських експертів з податкової політики. За бажанням кожний учасник зможе виступити перед присутніми, задати питання експертам чи колегам ринку. Чи справді зменшення популярності газу допоможе виробникам бензину продавати більше? Як влада намагається поповнити бюджет за рахунок користувачів LPG? Наскільки зростуть ціни для українського споживача при підвищенні акциза на газ? Якою має бути державна політика використання автогазу як альтернативного палива? Головні переваги використання автогазу над іншими видами палива: економічні, екологічні. УАСГ підготувала своє бачення концепції енергетичних податків в Україні.

Окрім найболючішої теми податків та зборів на LPG в Україні, в об’єктиві форуму також розглянуть питання скасування спец аукціонів та державне регулювання в найближчі 5 років. А також відкриті реєстри платників податків як шлях в боротьбі з тіньовим ринком.

Будуть запрошені представники Європейської LPG Асоціації, Асоціації LPG Польщі, Депутати Верховної Ради України, керівники міністерств та відомств України, а також учасники ринку скрапленого газу.

Слідкуйте за новинами! Чекаємо зустрічі!

LPG – безпечний, універсальний, доступний