+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

31-і Загальні Збори Української Асоціації скрапленого газу

Щороку на День вишиванки Українська Асоціація скрапленого газу традиційно збирає своїх друзів, колег та партнерів на головну подію на ринку LPG. Завжди заходи Асоціації дають унікальну можливість для об’єднання ринку, формування напрямку та перспектив розвитку галузі, обговорення важливих питань та новин. Цей рік вніс свої корективи у зв’язку з пандемією COVID-19, тому проведення зустрічі буде в режимі онлайн - конференції.
 
Шановні колеги та партнери!
 
Щороку на День вишиванки Українська Асоціація скрапленого газу традиційно збирає своїх друзів, колег та партнерів на головну подію на ринку LPG.
Завжди заходи Асоціації дають унікальну можливість для об’єднання ринку, формування напрямку та перспектив розвитку галузі, обговорення важливих питань та новин. Цей рік вніс свої корективи у зв’язку з пандемією COVID-19, тому проведення зустрічі буде в режимі онлайн - конференції.
 
В об’єктиві заходу:

1. Підсумки роботи галузі за останні півроку. Ринок скрапленого газу України зараз знаходиться на межі нового етапу розвитку. Майбутнє ринку. Хто заважає ринку та хто підтримує споживача?

2. Якість скрапленого газу.Введення в дію Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей. Чому знову доцільне відтермінування Регламенту? Функціонування ринку після його впровадження. Вплив техрегламенту на сферу контролю якості автогазу.

3. Податкова політика по відношенню до скрапленого газу як до соціального палива. Потужний тиск на ринок LPG України через акцизну політику, а саме бажання зрівняти розмір акцизного податку на пропан-бутан та бензин, тим самим збільшити роздрібні ціни на скраплений газ. Захист українського споживача Законопроектом №4098-3.

4. Забезпечення ринку українським і імпортним ресурсами. Проблеми з постачанням ресурсу з Росії та шляхи їх подолання. Хто займе місце? Чи буде постачання стабільним, чи будуть цінові гойдалки?

Програма формується, у нас є час отримати пропозиції стосовно актуальних тем для обговорення.
 
Ми впевнені, що заходи Української Асоціації скрапленого газу принесуть користь не тільки для бізнесу, але й для українського ринку скрапленого газу в цілому!
LPG – безпечний, універсальний, доступний