+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр

Українська Асоціація скрапленого газу на 32-му Всесвітньому форумі LPG проведе конференцію - презентацію "Ера нових можливостей"

Українська Асоціація скрапленого газу на 32-му Всесвітньому форумі LPG проведе конференцію - презентацію "Ера нових можливостей". 24 вересня, з 11:00 до 13:00. RAI Amsterdam

Запрошуємо всіх відвідати нашу зустріч!

Мета заходу – проінформувати учасників форуму про стан ринку LPG в Україні та його місце в Європі. Виклики з яким стикається Україна на фоні збільшення попиту на LPG. Акцизна політика в державі альтернаьтивне постачання ресурсу.

Відбудеться зустріч із нашими поважними гостями, а це представники комерційного бізнесу, державні службовці, громадські діячі. Це унікальна можливість у невимушеній обстановці подискутувати на головні теми українського та європейського ринку.

Хто буде говорити на конференції - презентації:

Семуель Маубанк, Генеральний директор, Liquid Gas Europe.

Стан європейського ринку LPG. Місце українського LPG в Європі. Політика стимулювання автогазу. Особливости акцизної політики та державного впливу на  розвитку сектору. Можливі нові напрямки постачання ресурсу в Україну. 

Станіслав Батраченкр, Генеральний директор, УАСГ.

Новий етап розвитку української індустрії LPG. Нові обличчя - нові  ідеї! Реформи державного регулювання по відношенню до скрапленого газу. Зростання попиту на LPG потребує альтернативного постачання ресурсу з Європи та світу. Україна - це майданчик для інвестицій.

Сергій Федоренко, представник українського ринку LPG.

Якість LPG українського виробника.Перспективи українського виробництва для забезпечення енергетичної безпеки та енергетичної незалежності України шляхом розробки власного газового ресурсного потенціалу. Розвитку внутрішньої технологічної компетентності та надійної екосистеми галузі.


Захід пройде у виставковому конференц - центрі  RAI Amsterdam 

LPG – безпечний, універсальний, доступний