+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр
LPG – безпечний, універсальний, доступний
Детальніше про УАСГ

 

Ласкаво просимо до УАСГ!

     Заснована в 2007 році. Представляє та захищає права та інтереси національних і регіональних операторів ринку скрапленого газу в Україні, в органах законодавчої та виконавчої влади, з метою сталого розвитку газової галузі LPG. УАСГ з 2012 року є повноправним учасником Європейскої LPG Асоціації. Асоціація співпрацює з міністерствами та відомствами України, галузевими громадськими організаціями, Депутатами Верховної ради України, учасниками ринку LPG, засобами масової інформації. Створює основну платформу для популяризації скрапленого газу в Україні. Наша команда знаходиться в Києві та Полтаві – це допомога Вам в будь-який час.

Контакти
Правда чи брехня?
17.02.2021
Правда чи брехня?
Українська Асоціація скрапленого газу глибоко стурбована потоком, на її погляд, неправдивої інформації яка поширюється в ЗМІ, зокрема на телеканалі «1+1»
Міністерство енергетики України надало роз’яснення,  щодо контролю відповідності газу скрапленого вимогам Технічного регламенту
16.01.2021
Міністерство енергетики України надало роз’яснення, щодо контролю відповідності газу скрапленого вимогам Технічного регламенту
Міністерство енергетики України надало роз’яснення, щодо контролю відповідності газу скрапленого вимогам Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 667.
Всі новини
Новини ринку
Запрошуємо Вашу компанію приєднатися
до Української Асоціації скрапленого газу