+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр
LPG – безпечний, універсальний, доступний
Детальніше про УАСГ

 

Ласкаво просимо до УАСГ!

     Заснована в 2007 році. Представляє та захищає права та інтереси національних і регіональних операторів ринку скрапленого газу в Україні, в органах законодавчої та виконавчої влади, з метою сталого розвитку газової галузі LPG. УАСГ з 2012 року є повноправним учасником Європейскої LPG Асоціації. Асоціація співпрацює з міністерствами та відомствами України, галузевими громадськими організаціями, Депутатами Верховної ради України, учасниками ринку LPG, засобами масової інформації. Створює основну платформу для популяризації скрапленого газу в Україні. Наша команда знаходиться в Києві та Полтаві – це допомога Вам в будь-який час.

Контакти
32-і Загальні Збори учасників Асоціації
23.11.2021
32-і Загальні Збори учасників Асоціації
Українська Асоціація скрапленого газу УАСГ 23 грудня 2021 року проведе 32-і Загальні Збори учасників Асоціації
Українська Асоціація скрапленого газу пропонує долучитись до обговорення нормативно - правових документів, передбачених Законом Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки
07.10.2021
Українська Асоціація скрапленого газу пропонує долучитись до обговорення нормативно - правових документів, передбачених Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки"
Від 15.07.2021 Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки". Варто зауважити, що ряд нормативно - правових документів, передбачених цим Законом потребують змін.
Всі новини
Новини ринку
Запрошуємо Вашу компанію приєднатися
до Української Асоціації скрапленого газу