+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр
LPG – безпечний, універсальний, доступний
Детальніше про УАСГ

 

Ласкаво просимо до УАСГ!

     Заснована в 2007 році. Представляє та захищає права та інтереси національних і регіональних операторів ринку скрапленого газу в Україні, в органах законодавчої та виконавчої влади, з метою сталого розвитку газової галузі LPG. УАСГ з 2012 року є повноправним учасником Європейскої LPG Асоціації. Асоціація співпрацює з міністерствами та відомствами України, галузевими громадськими організаціями, Депутатами Верховної ради України, учасниками ринку LPG, засобами масової інформації. Створює основну платформу для популяризації скрапленого газу в Україні. Наша команда знаходиться в Києві та Полтаві – це допомога Вам в будь-який час.

Контакти
Міністерство енергетики України надало роз’яснення,  щодо контролю відповідності газу скрапленого вимогам Технічного регламенту
16.01.2021
Міністерство енергетики України надало роз’яснення, щодо контролю відповідності газу скрапленого вимогам Технічного регламенту
Міністерство енергетики України надало роз’яснення, щодо контролю відповідності газу скрапленого вимогам Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 667.
Результати 30-их Загальних Зборів учасників Асоціації
28.12.2020
Результати 30-их Загальних Зборів учасників Асоціації
Українська Асоціація скрапленого газу УАСГ 24 грудня 2020 року провела 30-ті Загальні Збори учасників Асоціації. Зустріч відбулась у форматі онлайн – конференції, в якій взяли участь представники компаній, що входять до складу УАСГ, запрошені партнери Асоціації та представники ЗМІ.
Всі новини
Новини ринку
Запрошуємо Вашу компанію приєднатися
до Української Асоціації скрапленого газу