+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр
LPG – безпечний, універсальний, доступний
Детальніше про УАСГ

 

Ласкаво просимо до УАСГ!

     Заснована в 2007 році. Представляє та захищає права та інтереси національних і регіональних операторів ринку скрапленого газу в Україні, в органах законодавчої та виконавчої влади, з метою сталого розвитку газової галузі LPG. УАСГ з 2012 року є повноправним учасником Європейскої LPG Асоціації. Асоціація співпрацює з міністерствами та відомствами України, галузевими громадськими організаціями, Депутатами Верховної ради України, учасниками ринку LPG, засобами масової інформації. Створює основну платформу для популяризації скрапленого газу в Україні. Наша команда знаходиться в Києві та Полтаві – це допомога Вам в будь-який час.

Контакти
Українська Асоціація скрапленого газу вітає колег та друзів з Днем вишиванки!
21.05.2020
Українська Асоціація скрапленого газу вітає колег та друзів з Днем вишиванки!
Щороку на це свято ми традиційно проводили форум “Congress ULPGA”. Цього року у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції організаторам довелось оголосити про перенесення проведення “Congress ULPGA 2020”, адже безпека наших учасників є найважливішою.
Затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скрапленого газу
27.04.2020
Затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скрапленого газу
Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей та внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069»
Всі новини
Новини ринку
Запрошуємо Вашу компанію приєднатися
до Української Асоціації скрапленого газу