+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр
LPG – безпечний, універсальний, доступний
Детальніше про УАСГ

 

Ласкаво просимо до УАСГ!

     Заснована в 2007 році. Представляє та захищає права та інтереси національних і регіональних операторів ринку скрапленого газу в Україні, в органах законодавчої та виконавчої влади, з метою сталого розвитку газової галузі LPG. УАСГ з 2012 року є повноправним учасником Європейскої LPG Асоціації. Асоціація співпрацює з міністерствами та відомствами України, галузевими громадськими організаціями, Депутатами Верховної ради України, учасниками ринку LPG, засобами масової інформації. Створює основну платформу для популяризації скрапленого газу в Україні. Наша команда знаходиться в Києві та Полтаві – це допомога Вам в будь-який час.

Контакти
На засіданні Кабінету Міністрів України затвердили Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого
30.07.2020
На засіданні Кабінету Міністрів України затвердили Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого
29 липня 2020 року, на засіданні Кабінету Міністрів України затвердили Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей.
Урядом вдосконалено контроль обліку палива
24.07.2020
Урядом вдосконалено контроль обліку палива
22 липня відбулось чергове засідання Кабінету Міністрів України. На порядку денному розглядали постанову «Про внесення змін до Порядку електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового»
Всі новини
Новини ринку
Запрошуємо Вашу компанію приєднатися
до Української Асоціації скрапленого газу