Українська Асоціація скрапленого газу проводить опитування.

Українська Асоціація скрапленого газу проводить опитування.

18 жовтня 2018
Оцініть цей запис
(0 голосів)

Все частіше до УАСГ звертаються учасники ринку з приводу появи наказів/розпоряджень галузевих міністерств, які не мають під собою законодавчої бази для виконання.
"Поява різного роду розпоряджень/наказів галузевих міністерств, які вимагають отримання дозволу, сертифікату, тощо, що в наслідок несе додаткові витрати для бізнесу та суперечить світової практики щодо зменшення адміністративного навантаження на бізнес, вимагає від Асоціації скрапленого газу уважного моніторингу та вивчення на законність" зауважують в Асоціації.
Кожне розпорядження, наказ, якого будь міністерства або органу контролю обов'язково повинен спиратися на конкретний Закон України або Постанову КМУ та виконувати роль фактичного виконання даних законодавчих актів.
Звертаємося до учасників Асоціації УАСГ та учасників ринку з проханням надсилати відповідну інформацію про факти вимог додаткових дозволів, сертифікатів, тощо за посиланням: https://docs.google.com/.../1GzMfbfBp5RPPKzClYPRA1ptWiH.../edit... .
Асоціація уважно вивчить на предмет законності та при появі підозри незаконності вимог звернеться до відповідної державної установи.

Яндекс.Метрика