Українська Асоціація скрапленого газу УАСГ 17 вересня 2018 року проведе науково-практичний семінар для учасників УАСГ!

Українська Асоціація скрапленого газу УАСГ 17 вересня 2018 року проведе науково-практичний семінар для учасників УАСГ!

30 серпня 2018
Оцініть цей запис
(0 голосів)

Традиційно учасники Асоціації зберуться в Київському готелі "Опера" конференц зал "Симфонія Гранд Хол".01054 м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 53.
Час проведення 13:00 - 18:00. Мова українська/ російська.
На семінар будуть запрошені оператори ринку, виробники скрапленого газу, виробники вимірювальних приладів та власники мереж ГНС та АГЗП на предмет виконання Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв'язку, затвердженого Постановою Кабінетом Міністрів України від 22.11.17 року № 891 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв'язку та функціонування відповідного обладнання для передачі даних до Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі»

В ході зустрічі обговорюватимуться питання, щодо особливостей обліку скрапленого газу та його значні відмінності від обліку інших нафтопродуктів. Фізичні параметри скрапленого газу та технологічні особливості транспортування та зберігання скрапленого газу де можлива середня похибка вимірювання об’єму буде коливатися в межах 10-15 відстоків. На семінарі корисно буде почути про весь ланцюг робіт по встановленню витратомірів та їх роботу. Представники компаній вже провели пілотні запуски проекту та нададуть учасникам необхідні поради.
Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1HrSFLFsjUdV_1tpQpyM1Xwzth_SBl1WAqD3KbU0K21Q/edit

Яндекс.Метрика