12 квітня 2018 року в Головному офісі Держпраці України відбулася зустріч з представниками Української асоціації скрапленого газу.

12 квітня 2018 року в Головному офісі Держпраці України відбулася зустріч з представниками Української асоціації скрапленого газу.

17 квітня 2018
Оцініть цей запис
(0 голосів)
 "Питання які обговорювались для сектору LPG, а саме стан балоного парку, дуже важливі"- зауважив представник Держпраці Радецький Йосип Іванович.
Головними завданнями в Держпраці вважають:
1. Дати можливість бізнесу інвестувати в балонний парк держави . Для цього дозволити кожній компанії мати свій фірмовий балон вільного кольору.
2. Дати можливість продавати та обмінювати балони на АГЗС АЗК та АГЗП. Змінити нормативну базу, Постанови та інструкції. 
3. Дати можливість заправляти балони на АГЗС. АЗК, та АГЗП. При наявності спеціалізованого обладнання та жорстких правил безпеки.
4.Дозволити транспортувати заправлені чи придбані балони на АГЗС. АЗК, в автомобілях які обладнені спеціальними органайзерами.
Наступна нарада по цій темі відбудеться 20 квітня. На ній плануєтьс затвердити дорожню карту реалізації проекту. Представники Держпраці нададуть перелік нормативних документів які треба змінювати. УАСГ підготує робочу презентацію стану справ в галузі та пропозиції вирішення проблеми.
Яндекс.Метрика