8.02.2018 року Українська Асоціація скрапленого газу (УАСГ) була присутня на звітуванні Енергетичної митниці за 2017 рік.

8.02.2018 року Українська Асоціація скрапленого газу (УАСГ) була присутня на звітуванні Енергетичної митниці за 2017 рік.

09 лютого 2018
Оцініть цей запис
(0 голосів)

Ігор Піковський доповів про досягнення митниці за 2017 р в порівнянні з 2016 роком. Відмічено значний зріст зборів та платежів був вражаючий. 
Але були та є труднощі в Енергетичній митниці в останньому році та багато залишилося по цей день, а саме був показаний порівняльний графік звернень до митниці різних силових структур та фактичних підтверджених результатів перевірки. Вражаюча кількість звернень та майже нульовий результат, що привело до судових процесів та великих збитків учасників ринку. Що в кінці кінців призведе до збитків також держави. 
Окремо було підкреслено погану забезпеченість митниці, а саме ліцензованим програмним продуктом та передовими ІТ-технологіями. В наш час митниця, яка дає 30% доходу українського бюджету, без сучасних технологій не може ефективно працювати. УАСГ стурбована таким станом митниці. Швидкість та ефективність роботи митниці відгукнеться знову імпортерам скрапленого газу.

Яндекс.Метрика