Доповідь буде обговорюватися на 22-х Загальних зборах Української Асоціації скрапленого газу.

Доповідь буде обговорюватися на 22-х Загальних зборах Української Асоціації скрапленого газу.

04 грудня 2017
Оцініть цей запис
(0 голосів)

Європейська Асоціація скрапленого газу AEGPL (у співпраці з  Світовою Асоціацією скрапленого газу WLPGA) опублікувала  доповідь про стимулюючу політику Автогаз, що охоплює 23 європейські ринки з  наданням ключової інформації про стимули для скрапленого нафтового газу (СВГ) та інших альтернативних видів палива.  Видання 2017 року.

Новий звіт - аналіз поглибленої політики стимулювання Автогазу.

Світові продажі Автогазу – є найбільш поширеною альтернативою традиційним видам палива для легкових автомобілів - швидко зростає в деяких країнах, завдяки політиці уряду,щоб стимулювати його використання на рахунок властивих йому екологічних, практичних перевагпопорівняннізтрадиційними видами палива. Але в деяких країнах, розвиток ринку Автогаз стримувалося неефективними або погано розробленими стратегіями, такі як порочні податкові ставки та правила , які не в повній мірі враховують соціальні та екологічні вигоди від переходу на Автогаз.

Ця доповідь - найбільш детальне вивчення Автогаз ринків та політики за останні роки.Ми намагаємося пояснити , чому уряди заохочують перехід на автогаз  на основі поглибленого обстеження 23–х найбільших в світі Автогазових ринків. Доповідь оцінює, які види політики є найбільш ефективними і чому.

Основні висновки з цього аналізу є:

  • Автогазові ринки ростуть тільки тоді , коли ціна автогазу значно нижче, ніж бензину та дизельного палива.
  • Забезпечення сприятливої ціни на Автогаз вимагає набагато більш низької ставки податку в порівнянні зі звичайним автомобільним паливом.
  • Стабільність політики і довгострокові зобов'язання з боку уряду має вирішальне значення для зусиль щодо сприяння розвитку ринку Автогазу та інших альтернативних видів палива.

AEGPL

Яндекс.Метрика