Формування державних мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів планується за рахунок збільшення акцизу на $44 за тону скрапленого газу.

Формування державних мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів планується за рахунок збільшення акцизу на $44 за тону скрапленого газу.

18 грудня 2017
Оцініть цей запис
(0 голосів)

Голова Державного агентства резерву України МОСІЙЧУК Вадим Адамович спільно з групою експертів проекту технічної допомоги ЄС презентували концепцію згідно Директиви 2009/119/ЕС,що мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів потрібно накопичити в державній власності до кінця 2022 року в обсязі більше 2 млн. тонн.
Для цього треба створити новий український Закон. Створити нове Агенство по контролю за мінімальними запасами з директоратом, бухгалтрією бо Держрезерв не справляється. Мінімальні запаси можливо зберігати в інших странах. Структура зберігання 30% нафта 70% нафтопродукти. Нафтопродукти це 30 % бензин а решта 70% Дизпаливо.
Фінансування проекту 2 млдрд, використовуючи український принцип соціальної справедливості, за рахунок збільшення акцизу скрапленого газу на 44 долари за тону. Українська Асоціація скрапленого газу була присутня на нараді де зазначила неможливість такої концепції в частині фінансування. Таке враження що учасники проекту тількі на нараді почули що таке скраплений газ та неприпустимість влаштовувати експеременти з податками на головний соціальній продукт для українців. Дуже активно підтримували проект та фінансування проекту Д.Кулик з бензинової Асоцації. Такі його дії підтверджують неприпустиме створення штучної торгівельної війни на ринку скрапленого газу. Слід зазначити, що не всі члени бензинової асоціації підтримують ідею зупинити розвиток скрапленого газу шляхом збільшення акцизів.

Яндекс.Метрика