Бензинова асоціація України хоче підняти акциз на LPG в два рази до € 107 за тисячу літрів

Бензинова асоціація України хоче підняти акциз на LPG в два рази до € 107 за тисячу літрів

09 листопада 2017
Оцініть цей запис
(0 голосів)

«Нафтогазова асоціація України» (НАУ) знову ініціює підвищення акцизу на зріджений газ.

Минулого тижня відповідна пропозиція з супровідними листами була направлена «Нафтогазовою асоціацією України» до Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби, а також податкового комітету Верховної Ради. Зазначені ініціативи також були озвучені на засіданні робочої групи Мінфіну щодо змін до Податкового кодексу України, яке пройшло в понеділок.

У «Нафтогазовій асоціації України» пропонують внести зміни до Податкового кодексу і підвищити акциз на скраплений газ з існуючих € 52 тис. л до € 107 за тис. л з початку 2018 року. У свою чергу акцизи на бензини і дизпаливо в НАУ змінити не пропонують.

Додамо, що на засіданні НАУ, яке пройшло 3 листопада було підкреслено, що позиція асоціації з приводу збільшення акцизу на LPG залишається незмінною.

Нагадаємо, в кінці серпня президент «Нафтогазової асоціації України» Дмитро Кулик заявив, що існуючий акциз на скраплений газ «стимулює його споживання, в той час як це призводить до залежності поставок від Росії».

А голова ради НАУ Юрій Кучабський («Концерн Галнафтогаз») додав, що «дисбаланс між податками на бензин і пропан-бутан призводить перетік клієнтів з бензину в скраплений газ. У зв'язку з цим бюджет недоотримує гроші, тому що кожен рік падають продажі бензинів».

Яндекс.Метрика