Congress ULPGA 2018

Congress ULPGA 2018

Изображение

Традиційно, заходи в Києві пройдуть в столичному готелі “Ramada Encore Kiev” 17-18 травня 2018 року. Будуть запрошені представники Європейської LPG Асоціації AEGPL, Асоціації LPG Польщі, Депутати Верховної Ради України, керівники міністерств та відомств України, а також учасники ринку скрапленого газу.
Перший день буде присвячений 23-тій Генеральній Асамблеї Української Асоціації скрапленого газу.
Другий день пройде «Всеукраїнська технологічна конференція LPG» (UTC LPG). Співорганізатором заходу є Європейська Асоціація скрапленого газу AEGPL.
Мета заходу - ознайомлення учасників ринку з новинами на світовому та українському ринку технологій LPG. Охопити як найбільше компаній мережевого та регіонального покриття. Допомогти бізнесу бути обізнаними в новинах та реформах, які останнім часом проводяться в державі. Дискутувати та донести свою позицію до інших учасників ринку та державних органів влади. Запрошувати державних службовців до діалогу та співробітництва. 
Конференція буде охоплювати стандарти будівництва, експлуатації та безпеку в секторі LPG. Новини в українському законодавстві стосовно українського LPG. Стан імплементації європейських директив. 
Для учасників конференції надаються спеціальні знижки
Для гостей Київського заходу буде організована Гала-вечірка. Цей офіційний прийом зарекомендував себе як окрема, дуже продуктивна частина заходу.

Інформація про захід:

  • Початок: 17.05.2018
  • Кінець: 18.05.2018
  • Місце проведення: Київ, Україна
  • Організатор: Асоціація УАСГ
  • Назва: Congress ULPGA 2018
Оцініть цей запис
(0 голосів)
Яндекс.Метрика