23-та Генеральна Асамблея Української Асоціації скрапленого газу.

23-та Генеральна Асамблея Української Асоціації скрапленого газу.

Изображение

"Святкуємо разом - AEGPL 50-років" 
Українська Асоціація скрапленого газу в рамках ювілейного "CONGRESS AEGPL 2018" проведе 23-ю Генеральну Асамблею Української Асоціації скрапленого газу на Лазурному березi.
Ми обрали Монако як місце проведення цієї унікальної події, за її незрівнянність та привабливість . Кожен з нас колись хотів відвідати Монако. Ваші бажання здійснюються! Захід співпадає зі святкуванням Європейської Асоціації скрапленого газу AEGPL свого 50-річчя! УАСГ вже 5 років є повноправним та активним учасником AEGPL.

Наша зустріч пройде за підтримки європейського Конгресу AEGPL 2018 . Традиційно це найбільша в Європі конференція та виставка технологій, інновацій в галузі LPG в Конференццентрі Grimaldi Forum, Монако, Монте-Карло. Вперше в Європі Україна буде на виставці мати свій павільйон – це місце де будуть представлені передові компанії українського ринку. В Монако, ви зможете зустрітися з провідними діловими людьми, з покупцями та постачальниками та матимете можливість отримати чудові пропозиції та контакти. В програмі заходу українська делегація відвідає робочі групи з автогазу та європейському законодавству та ініціативам. 

Також учасники форуму зможуть побувати на Формулі 1, Гран-Прі Монако, Монте-Карло. Буде запропонована цікава екскурсійна програма в Сен Поль де Ванс . Родзинка перебування на форумі- це Діловий сніданок офіційної частини 23-ї Генеральної Асамблеї Української Асоціації скрапленого газу, який пройде в готелі Boscolo Nice Plaza, Ніцца, це можливість в невимушеній обстановці подискутувати на головні теми українського та європейського ринку. Ну й вечірка - важлива частина заходу.

Асоціація пропонує два пакети за бажаннями "Платиновий" з 26.05- 1.06.2018 та "Золотий" з 29.05-1.06.2018. За переліт української делегації Бориспіль-Ніцца, Лазурний берег, та всі трансфери опікується Асоціація УАСГ. Приймаються попередні заявки на участь у форумі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
До зустрічі в Монако!

Інформація про захід:

  • Початок: 26.05.2018
  • Кінець: 01.06.2018
  • Місце проведення: Boscolo Nice Plaza,Ніцца
  • Організатор: Українська Асоціація скрапленого газу
  • Назва: 23-та Генеральна Асамблея Української Асоціації скрапленого газу.
Оцініть цей запис
(0 голосів)
Яндекс.Метрика